Horní Těšice - O tomto webu

Na této stránce, kromě technických informací o tomto webu, naleznete informace o přístupnosti těchto stránek a podmínky ochrany soukromí a podmínky použití tohoto webu. Použitím těchto stránek souhlasíte s níže uvedenými pravidly. Veškeré uvedené podmínky je společnost BENETA.cz oprávněna kdykoliv změnit.

Skrytá kategorie
O tomto webu

Na této stránce, kromě technických informací o tomto webu, naleznete informace o přístupnosti těchto stránek a podmínky ochrany soukromí a podmínky použití tohoto webu. Použitím těchto stránek souhlasíte s níže uvedenými pravidly. Veškeré uvedené podmínky je společnost BENETA.cz oprávněna kdykoliv změnit.

Přístupnost

Tento web, stejně jako ostatní internetové prezentace a aplikace vytvořené společností BENETA.cz, dodržuje běžná pravidla použitelnosti a přístupnosti dle pravidel tvorby přístupného webu , standardů US Section 508 a hodnocení stupně dostupnosti AA konsorcia W3C. Kromě toho jsou používány standardy XHTML a káskádové styly (CSS).

Veškerý obsah na tomto webu je přístupný

 • pomocí různých typů vstupních zařízení včetně klávestnice
 • v různých internetových prohlížečích včetně textových prohlížečů a s vypnutými obrázky
 • texty na stránkách lze bez omezení zvětšovat a zmenšovat

Změna velikosti textu

Velikost textu si můžete změnit i pomocí vašeho internetového prohlížeče - v nastavení nebo často také pomocí stisku klávesy CTRL a současného pohybu kolečka myši.

Klávesové zkratky

 • 1 Titulní stránka
 • 2 Obsah stránky
 • 3 Mapa portálu
 • 4 Vyhledávací políčko
 • 5 Přesnější vyhledávání
 • 9 Kontakt na webmastera
Volbu klávesové zkratky lze provést, v závislosti na operačním systému a prohlížeči, zpravidla pomocí kombinace klávesy ALT či CTRL a zvolené číslice. V některých prohlížečích je nutné volbu potvrdit stiskem klávesy ENTER.

Přístupy accesskey jsou momentálně nastaveny pro:
úvodní stránka = 1
tisk = 3
mapa stránek = 5
o tomto webu = 6

Acceskey funguje..
- v prohlížeči FireFox 2 při klávesové zkratce: Shift + Alt + [číslo*]
- v prohlížečích FireFox (ostatní verze) při klávesové zkratce: Alt + [číslo*]
- v prohlížeči Internet Explorer 7 při klávesové zkratce Alt + [číslo*] poté Enter
- v prohlížeci Internet Explorer 5 při klávesové zkratce Ctrl + [číslo*]
- v prohlížečích Internet Explorer (ostatní verze) při klávesové zkratce Alt + [číslo*]
* čísla nesmí být používány z Numerické klávesnice

Ochrana soukromí

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním dle níže uvených podmínek. Při návštěvě těchto stránek v zásadě nemusíte poskytovat jakékoliv informace. V případě komunikace s naší společností však mohou být některé údaje, včetně osobních, vyžadovány. Zpracování osobních údajů je ošetřeno platnými zákony ČR, zejména zákonem č. 101/2001 Sb., o ochraně osobních údajů . Společnost BENETA.cz je registrována jako zpracovatel osobních údajů u ÚOOÚ - číslo registrace 26911 .

 • Poskytnuté osobní údaje jsou považovány za vysoce důvěrné a nebudou zveřejněny ani zpřístupněny třetím stranám, pokud k tomu nedáte souhlas či to nebude vyžadováno zákonem.
 • váš souhlas udělujete na dobu neurčitou
 • udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním e-mailové či písemné žádosti na adresu obchod@beneta.cz

Použití osobních údajů

 • pro jednání o smluvním vztahu a realizace obchodu nebo služeb
 • pro marketingové účely (rozvoj obchodních vztahů, průzkum spokojenosti, průzkum trhu, nabídka služeb) společnosti BENETA.cz, pokud jste s takovým využitím dali souhlas

V okamžiku, kdy od Vás získáme informace, jste oprávněni nám sdělit, že si nepřejete, abychom Vaše osobní údaje používali pro účely marketingu. V takovém případě budeme respektovat Vaše přání.

Podmínky použití tohoto webu

Váš přístup k tomuto webu a jeho užívání podléhají následujícím podmínkám a všem příslušným právním předpisům.

 1. Materiály přístupné na tomto webu můžete, pokud není výslovně řečeno jinak, využívat pouze pro nekomerční, osobní účely. Můžete je však dále distribuovat, upravovat, užívat a šířit v případě, že uvedete zdroj.
 2. Veškeré informace zaslané společnosti BENETA.cz nebudou považovány za důvěrné pokud nebude explicitně řečeno jinak, nebudou však zveřejněny či poskytnuty osobní údaje pokud k tomu nedáte souhlas či to nebude vyžadováno zákonem.
 3. Informace uvedené na tomto webu mohou být, přes veškerou snahu, nepřesné a neúplné. Proto je považujte za informativní a právně nezávazné s použitím na vlastní riziko.
 4. Použití jakýchkoli odkazů vedoucích mimo tento web je na vaše vlastní nebezpečí.

Technické informace

Tento portál je spravován prostřednictvím systému Plone - celosvětově známého Open Source CMS (Content Management System). V pozadí Plone pracuje aplikační server Zope, který je napsán v jazyce Python. Společnost BENETA.cz pro rozsáhlejší projekty používá vlastní portálové řešení NetDOGs CMS .

V případě zájmu o realizaci intranetové, internetové aplikace či prezentace nás prosím kontaktujte.

(21.12.2007)